Apartamento Cop30
| Wi-Fi | Basen Basen zewnętrzny | Fitness/Siłownia Centrum fitness |
| Zakaz palenia Pomieszczenia dla niepalących | Hotel przyjazny dzieciom Basen dla dzieci Plac zabaw dla dzieci Sala zabaw | Klimatyzacja |
| Zwierzęta domowe Przyjazny zwierzętom |
Santuário de Nossa Senhora do Perpétuo Socoro znajduje się 5 km od Apartamento Cop30 Belém, a lotnisko Val De Caes jest oddalone o niecałe 15 minut jazdy samochodem.
Goście mogą zwiedzić paroquia de santo afonso - 10 min jazdy. Seringal Park Museum leży w 7 km.
Do dyspozycji gości jest 2 łazienki.
Apartamento Cop30 oferuje również pełnowymiarową kuchnię. Dworzec autobusowy Terminal BRT - Tapana znajduje się o rzut kamieniem od apartamentu o powierzchni 74 m². Ponadto goście mają dostęp do centrum fitness, które pomaga im utrzymać formę.
- Lotniska
- Lotnisko Val De Caes11 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Pomieszczenia dla niepalących
- Wi-Fi
- Parking
- Przyjazny zwierzętom
- Ochrona całodobowa
- Pomieszczenie z szafkami
- Winda
- Automaty sprzedające
- Czujniki dymu
- Gaśnice
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Ogród
- Sprzęt do barbeque
- Centrum fitness
Usługi
- Pralnia
- Sklepy/ usługi komercyjne
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Pralka
- Telewizor LCD
- Gry planszowe
- Basen dla dzieci
- Plac zabaw dla dzieci
- Sala zabaw
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Apartamento Cop30 obejmuje kuchnię?
Tak, Apartamento Cop30 oferuje pełnowymiarową kuchnię. - ❓
Ilu gości pomieści Apartamento Cop30?
W Apartamento Cop30 może zostać zakwaterowanych maksymalnie 5 odwiedzających. - ❓
Czy Apartamento Cop30 ma basen?
Apartamento Cop30 dysponuje prywatnym basenem kąpielowym.